Kurumsal

Sotek Klima Ve Soğutucu İzo.İnş.San. Tic. Ltd. Şti. 'nin markası olan COOLERTECH 20 yılı aşkın sektörel sanayi yatırımı ve AR-GE çalışmaları ile Ticari Araç Klimalarını sunarken, iklimlendirme, konfor, Sağlık, teknik destek ve sürekli müşteri memnuniyeti garantisi verir.

Misyonumuz
Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı önemsiyoruz. Ticari araç klimalarımızı, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi Türkiye ve diğer dünya pazarlarında rekabet edebilir duruma getirmek, değerlerimize sadık, toplam kalite yönetimi, yaygın iş ağı, uzman personelimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile ilk akla gelen ve sektörümüzde lider firma olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz
Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı önemsiyoruz. Ticari araç klimalarımızı, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi Türkiye ve diğer dünya pazarlarında rekabet edebilir duruma getirmek, değerlerimize sadık, toplam kalite yönetimi, yaygın iş ağı, uzman personelimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile ilk akla gelen ve sektörümüzde lider firma olmak vizyonumusdur.